HABERLER

IDEF'19 14'üncü Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı

 IDEF'19 14'üncü Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına Etka-D Otomotiv olarak katılım gösterdik.

 

etka d fuar standa bekleriz

 
 

Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi Öğrencilerinin Fabrikamıza Ziyaretleri

Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi Mühendislik öğrencileri fabrikamıza keyifli bir teknik gezi gerçekleştirdiler. Fabrikamızda Etka-D Otomotiv sunumu ile başlayan etkinliğimiz, prototip ve üretim alanlarını gezerek tamamlanmıştır. Birinci ve ikinci sınıfların çoğunlukda olduğu mühendislerimizin sorularını cevaplayarak, sektör hakkında bilgiler vererek, üretim ve üretim süreçlerinden bahsederek kariyer yollarında önemli bir katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.

 

ulu1

ulu2

ulu3

ulu4

ulu7

 
 

EURASİA RAİL FUARI

 

Raylı sistemler sektörüne yönelik olarak Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük fuarlarında biri olarak bilinen Eurasia Rail, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini 10 - 12 Nisan 2019 tarihleri arasında Fuarİzmir'de bir araya getirdi.

Etka - D Otomotiv olarak bizler fuardaki yerlerimizi aldık. Salon 8 , 801B kabininde raylı sistemler sektöründeki faaliyetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, standımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

eurasia 2019 fuar 1

2 copy

 
 

NİLSİAD-NOSAB FUTBOL TURNUVASINDA 2. MAÇIMIZ

NİLSİAD - NOSAB Futbol turnuvası kapsamında, Etka- d Otomotiv olarak H grubunda ki Orhan Otomotiv ile ikinci maçımızı gerçekleştirdik. Karşılaşmadan mağlup taraf olarak ayrılmış olsak da maç boyunca elinden gelenin en iyisini yaptıklarına güvenimizin tam olduğu takım arkadaşlarımıza, bizleri bu soğuk hava koşullarına rağmen yalnız bırakmayan, eğlenceli dakikalar ve yüksek enerjilerinden dolayı taraftarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.     

ma2-1

ma2-2

ma-3

 
 

MAN Türkiye A.Ş. Ziyaretimiz

Ekip arkadaşlarımızdan Teknik Danışmanımız Ayhan Pelin Bey ile Kalite - Proje Yöneticimiz Zerrin Özer Ünal Hanım , Ankara'da bulunan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş firmasına saha ziyaretinde bulunmuşlardır. Bu ziyaretlerinde saha da karşılaşılan problemler, müşteri beklentileri ve var ise müşteri şikayetlerine çözümler aranarak, müşteri memnuniyetini daha da arttırmak, kurulan ilişkileri daha güçlendirmek hedeflenmiştir.

Ziyaret sırasında çekilen fotoğraflardan da görülen o ki çok keyiflli bir ziyaret olmuş. 

man firma ziyareti 2

man firma ziyareti 3

 
 

3 ADET DAHA ENJEKSİYON MAKİNESİ ÜRETİMDE YERLERİNİ ALDILAR.

Plast Eurasia İstanbul 2018 fuarında bünyemize kattığımız Wojjin marka enjeksiyon makineleri üretimde yerlerini aldılar. 

3 Adet enjeksiyon makinesi ile birlikte makine sayımızı 42' ye yükseltmiş bulunmaktayız.

      webhaber

 
 

Etka-d Kahvaltı Organizasyonumuz Keyifli Geçti

Etka- d Otomotiv ,  "İnsana Saygı Emeğe Değer Vermek"  olan anlayışıyla personellerin motivasyonuna önem vererek yoluna devam ediyor. Üretim yöneticimiz ve Enjeksiyon ustalarımız ile birlikte mativasyon amaçlı yapılan kahvaltımız çok keyifli bir şekilde gerçekleşmiştir.

kahvaltorg1

kahvaltorg2

 
 

İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması - BİİB 2018 fuarında, daha önce de olduğu gibi standımızda yerlerimizi aldık. 200'e yakın firmanın da bulunduğu fuarda iş görüşmeleri, kariyer, iş ve staj fırsatları açısından Etka- d Otomotiv olarak çok başarılı bir fuar katılımı gerçekleştirmiş olduk. 


biib2

 

biib1

 
 
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  Sonraki 
  •  Son 

Sayfa 1 - 5

ARGE BÖLÜMÜ

Teknolojik imkanlarımızla tasarım ve ürün devreye alma etkinliğimiz çok daha kuvvetli hale gelmiştir.

KALIPHANE

Etka-d, ISO 9001:2015 Kalite Standartlarına göre üretim yapmaktadır.

ÜRETİM

Yılda 2.000 tonun üzerinde hammadde işleme kapasitemiz vardır.